header-image

CubingTR

Türkiye Küp Organizasyonu

Blog

feature image

Georgia Open 2018

Here is the 3rd competition of Georgia.

It will be held in Tbilisi, 15th June.

For the information and registration please check the WCA link here.

 

 

 

Schedule

 

Event Round Competitor limit Time Limit (minute) Format Start Finish Time
Registration 09:00 13:00 04:00
Regulations demonstration 09:45 10:00 00:15
4×4 Cube Combined Final 03:00 Best of 2 10:00 11:00 01:00
Average of 5 (score < 1:30)
3×3 One-handed Combined Final 02:30 Best of 2 11:00 12:00 01:00
Average of 5 (score < 1:15)
2×2 Cube First Round 02:00 Average of 5 12:00 13:00 01:00
Lunch 13:00 14:00 01:00
3×3 Cube First Round 03:00 Average of 5 14:00 15:15 01:15
Pyraminx First Round 01:30 Average of 5 15:15 16:00 00:45
Skewb First Round 01:30 Average of 5 16:00 16:45 00:45
3×3 Unofficial Event Head-to-head tournement 16:45 17:45 01:00
2×2 Cube Final 8 01:00 Average of 5 17:45 18:15 00:30
3×3 Cube Final 8 02:00 Average of 5 18:15 19:00 00:45
Winners Ceremony 19:00 19:30 00:30
feature image

Back to İzmir 2018

Ah güzel İzmir…

2018 yılı içerisinde üçüncü yarışma duyurusu ve yine İzmir.

Yaz yarışma serisinin ilk duyurusu İzmir’den geldi.

Yarışma linki

 

 

 

Yarışma takvimi

 

3 Ağustos Cuma
Kategori Tur Yarışmacı Sayısı Zaman Sınırı (Dakika) Format Başlangıç Bitiş Süre
FMC 1. tur 60.00 1’in en iyisi 14:00 15:00 01:00
Ara 15:00 15:30 00:30
6×6 Birleşik Final 05:00 1’in en iyisi 15:30 16:30 01:00
3’ün ortalaması (skor < 3:30)
4 Ağustos Cumartesi
Kategori Tur Yarışmacı Sayısı Zaman Sınırı (Dakika) Format Başlangıç Bitiş Süre
Kayıt 09:00 13:00 04:00
5×5 Küp Birleşik Final 03:30 2’nin en iyisi 10:00 11:30 01:30
5’in ortalaması (skor < 2:30)
3×3 Tek El Birleşik 1. tur 01:30 2’nin en iyisi 11:30 12:30 01:00
5’in ortalaması (skor < 1:00)
4×4 küp Birleşik 1. tur 02:30 2’nin en iyisi 12:30 13:30 01:00
5’in ortalaması (skor < 1:15)
Öğle Yemeği 13:30 14:15 00:45
2×2 küp 1. Tur 04:00 5’in ortalaması 14:15 15:30 01:15
Square-1 Birleşik Final 02:00 2’nin en iyisi 15:30 16:30 01:00
5’in ortalaması (slor < 1:15)
3×3 Gözü kapalı Birleşik Final 07:00 2’nin en iyisi 16:30 17:30 01:00
3’ün en iyisi (skor< 4:00)
Skewb Final 01:00 5’in ortalaması 17:30 18:15 00:45
5 Ağustos Pazar
Kategori Tur Yarışmacı Sayısı Zaman Sınırı (Dakika) Format Başlangıç Bitiş Süre
Kayıt 09:00 13:00 04:00
3×3 küp 1. Tur 04:00 5’in ortalaması 10:00 11:30 01:30
Pyraminx Final 01:00 5’in ortalaması 11:30 12:15 00:45
2×2 küp 2. Tur 02:00 5’in ortalaması 12:15 13:15 01:00
3×3 küp 2. Tur 03:00 5’in ortalaması 13:15 14:15 01:00
Öğle yemeği 14:15 15:00 00:45
3×3 Tek El Final 01:00 5’in ortalaması 15:00 15:30 00:30
4×4 küp Final 01:30 5’in ortalaması 15:30 16:15 00:45
2×2 küp Final 01:00 5’in ortalaması 16:15 16:45 00:30
3×3 küp Final 02:00 5’in ortalaması 16:45 17:45 01:00
Ödül Töreni 17:45 18:45 01:00
Marmara Spring 2018

Marmara Spring 2018

 

2018’in ikinci yarışma duyurusuyla sizlerleyiz

3 yıllık bir ayrılığın ardından geri döndüğümüz İstanbul yarışmalarının ilki!

31 Mart- 1 Nisan tarihlerinde olacak olan yarışma hakkındaki adres bilgisi ve detaylı bilgi WCA sitesinde duyurulmuştur;

Yarışma linki

 

 

Yarışma takvimi

31 Mart Cumartesi
Kategori Tur Yarışmacı Sayısı Zaman Sınırı (Dakika) Format Başlangıç Bitiş Süre
Kayıt 09:00 13:00 04:00
5×5 Küp Birleşik Final 04:00 2’nin en iyisi 10:00 11:00 01:00
5’in ortalaması (skor < 2:45)
Pyraminx 1. tur 01:15 5’in ortalaması 11:00 11:45 00:45
3×3 Tek El Birleşik 1. tur 01:45 2’nin en iyisi 11:45 12:45 01:00
5’in ortalaması (skor < 1:00)
4×4 küp Birleşik 1. tur 03:15 2’nin en iyisi 12:45 13:45 01:00
5’in ortalaması (skor < 1:30)
Öğle Yemeği 13:45 14:30 00:45
2×2 küp 1. Tur 04:00 5’in ortalaması 14:30 15:45 01:15
Square-1 Birleşik Final 02:30 2’nin en iyisi 15:45 16:45 01:00
5’in ortalaması (slor < 1:45)
3×3 Gözü kapalı Birleşik Final 07:00 2’nin en iyisi 16:45 17:45 01:00
3’ün en iyisi (skor< 4:00)
Skewb Final 01:15 5’in ortalaması 17:45 18:30 00:45
1 Nisan Pazar
Kategori Tur Yarışmacı Sayısı Zaman Sınırı (Dakika) Format Başlangıç Bitiş Süre
Kayıt 09:00 13:00 04:00
3×3 küp 1. Tur 04:00 5’in ortalaması 10:00 11:30 01:30
Pyraminx Final 01:00 5’in ortalaması 11:30 12:00 00:30
2×2 küp 2. Tur 02:00 5’in ortalaması 12:00 13:00 01:00
3×3 küp 2. Tur 03:00 5’in ortalaması 13:00 14:00 01:00
Öğle yemeği 14:00 14:45 00:45
3×3 Tek El Final 01:00 5’in ortalaması 14:45 15:15 00:30
4×4 küp Final 01:30 5’in ortalaması 15:15 16:00 00:45
2×2 küp Final 01:00 5’in ortalaması 16:00 16:30 00:30
3×3 küp Final 02:00 5’in ortalaması 16:30 17:30 01:00
Ödül Töreni 17:30 18:30 01:00
İzmir Open 2018

İzmir Open 2018

Merhabalar

2018’in ilk yarışma duyurusuyla sizlerleyiz.

Bu yarışma İzmir’de 2-3 Şubat Cuma-Cumartesi tarihlerinde yer alacaktır.

Adres bilgisi ve detaylı bilgi WCA sitesinde duyurulmuştur.

Yarışma linki https://www.worldcubeassociation.org/competitions/IzmirOpen2018

 

 

Yarışma takvimi

2 Şubat Cuma
Kategori Tur Yarışmacı Sayısı Zaman Sınırı (Dakika) Format Başlangıç Bitiş Süre
Kayıt 09:00 13:00 04:00
5×5 Küp Birleşik Final 05:00 2’nin En iyisi 10:00 11:00 01:00
5’in ortalaması (skor<3.30)
Pyraminx 1. Tur 01:45 5’in ortalaması 11:00 11:45 00:45
3×3 Tek El Birleşik 1. Tur 02:15 2’nin en iyisi 11:45 12:45 01:00
5’in ortalaması (skor<1.15)
4×4 Birleşik 1. Tur 04:00 2’nin en iyisi 12:45 14:00 01:15
5’in ortalaması (skor<2.00)
Öğle Yemeği 14:00 14:45 00:45
2×2 Küp 1. Tur 04:00 5’in ortalaması 14:45 16:00 01:15
Square-1 Birleşik Final 04:00 2’nin en iyisi 16:00 17:00 01:00
5’in ortalaması (skor<2.00)
3×3 Gözü Kapalı Birleşik Final 07:00 2’nin en iyisi 17:00 18:00 01:00
5’in ortalaması (skor<4.00)
Skewb Final 01:30 5’in ortalaması 18:00 18:45 00:45
3 Şubat Cumartesi
Kategori Tur Yarışmacı Sayısı Zaman Sınırı (Dakika) Format Başlangıç Bitiş Süre
Kayıt 09:00 13:00 04:00
3×3 Küp 1. Tur 04:00 5’in ortalaması 10:00 11:30 01:30
Pyraminx Final 8 01:00 5’in ortalaması 11:30 12:00 00:30
2×2 Küp 2. Tur 75% 02:00 5’in ortalaması 12:00 13:00 01:00
3×3 Küp 2. Tur 75% 03:00 5’in ortalaması 13:00 14:00 01:00
Öğle Yemeği 14:00 14:45 00:45
3×3 Tek El Final 8 01:00 5’in ortalaması 14:45 15:15 00:30
4×4 Küp Final 10 01:30 5’in ortalaması 15:15 16:00 00:45
2×2 Küp Final 8 01:00 5’in ortalaması 16:00 16:30 00:30
3×3 Küp Final 8 02:00 5’in ortalaması 16:30 17:00 00:30
Ödül Töreni 17:00 18:00 01:00